Kurybos Kampelis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumas skirtas tam, kad galetum įdėti ir išklausyti nuomonę apie savo kurinius, eileraščius ir t.t..
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Top posters
*SunShine*
GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_lcapGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Voting_barGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_rcap 
Rūtukaš.♥#~
GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_lcapGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Voting_barGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_rcap 
mazhyle
GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_lcapGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Voting_barGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_rcap 
†Fenomenali.
GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_lcapGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Voting_barGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_rcap 
Dainius
GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_lcapGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Voting_barGražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Vote_rcap 
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPen. 04 16, 2010 9:56 am

Dėkite iš internetO, ar kur nOrs gražias frazes, kuriOs jums patikO.. : )
Atgal į viršų Go down
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPen. 04 16, 2010 10:24 am

ManO frazės:


*Aš šypsosiuosi, lyg nieko nebūtų nutikę. kalbėsiu taip, lyg viskas yra tobula. elgsiuosi, lyg viskas tai sapnas .. ir apsimetinėsiu, kad jis manęs neskaudina .

*Moku naudotis kitais,nes jie naudojasi manimi..Sugebu pykti ir neatleisti,nes nemoku pamiršti.. Sugebu nebyliai tylėti,nes kiti to negali pakęsti.Moku kažkam priklausyti,bet tik todėl ,kad žinau -Tai laikina.

*Vieniem per graži, kitiem per prasta. Vieniem pasikėlus, kitiem per žema. Vieniem miela, kitiem per šalta. Nesu tobula, nes tokių nėra;*

*Aš nebebūsiu saldi, nebebūsiu gera, nebebūsiu maloni ir linksma visada. Aš bėgsiu tolyn nuo tavęs, nes noriu būti laisva.

*Visada eik iškėlusi galvą,nes pasaulyje yra žmonių,kurie tik ir laukia,kada tu palūši...

*Protingos panelės - neturi vaikinų.

*Kvailas noras - patikti visiems

*Negražių moterų nėra, skiriasi tik vyrų požiūris į jas.

*Pikta? Ne, tik įskaudinta. Išlepinta? Ne, tik daug norinti. Mylinti? Ne, senai praradusi viltį.

*Kartais noriu, kad man ant kaktos butu parašyta: „Elgtis atsargiai – man irgi skauda…

*Įprasta, kad mergaitėm patinka lėlės,o berniukams - gražios mašinėlės,bet tik iki 17metų... Po to būna atvirkščiai..


*Aš būsiu ta, kuri bus pasikėlus, bet mokės būti savo vietoj. Aš būsiu ta, kuri žemins kitus, nes kažkada jie žemino mane. Aš būsiu ta, kuri kiekvieną rytą pažiūrėjus į veidrodį sau pasakys už mane stipresnių nėra!


*Su Tavim, ar be Tavęs, Tu vistiek būsi mano ;@*~

*Tiesi?Taip,nes nemėgstu būti susilenkusi.Pakelta galva?Taip,nes mane taip mokė.Pasikėlus?Ne,tik žinanti savo vertę.


*Tau tinka vienintelis dalykas- aš.*

*Nelaimės, tai dulkės, kuriomis Dievas gludina savo deimantus

*Aš visada šalia. Visada kartu. Visada pasiruošusi padėti, išklausyti, juoktis drauge, šokinėti iš džiaugsmo, verkti ir liūdėti, o kai reikės, tiesiog tylėti.

*If You loved me as much as You said You did,
then You wouldn’t have hurt me like I aint shit.

*Aš pasiklydau savo mintyse.

*Turėti žmogų, kuris galėtų tave stipriai apkabinti, - geriausias vaistas, koks tik gali būti.

*Aš stengiuosi nusijuokti. Sukaupiu visas jėgas ir man pavyksta.

*Mes visada paklausime liūdinčio, verkiančio žmogaus, kas jam nutiko. Ar viskas gerai ? Tačiau tų, kurie juokiasi, šypsosi… Niekada.
Gal tiesiog jie dėvi kaukę. Nenorėdami trukdyti kitiems savo liūdesio bangomis.

*Kodėl už virvės, Dieve, tu mane tampai ? Atmerk akis man, atrišk rankas. Ir pasakyk, prašau: man pavėjui ar prieš bangas ?

*Ar žinai ką reiškia verkti naktimis ? Stengtis suimti save į rankas, bet kažkas stipresnis už tave, įveikia šį pasipriešinimą. Tikėtis ir laukti, kad jis grįš. Paskambins. Parašys.

*Ar žinai ką reiškia eiti į niekur ?

*One day I'll do the things I wanna do. One day I know won't even think about You. One day I'll feel that I am free again...

*Tu prakeiktas veidmainis. Bet… Be Tavęs, mano gyvenimas prarado prasmę.

*Ne meilė žiauri. Ne Dievas žiaurus. Tai mes-žmonės. Žiaurūs. Ir tik mes viską griauname.

*There’s nothing I wouldn’t do to have just one more chance to look into Your eyes and see You looking back…

*Aš stengiuosi, tikrai… Kabinuosi į gyvenimą… Bandau gyventi be JO.
Bet kaaaaaip, po velniu kaip gyventi be to žmogaus, kuris sujaukė visą tavo mažą pasaulėlį ? Kuriam atėjus tu pamilai gyvenimą. O Jis… Prikėlė manyje miegantį švelnumą, rūpestingumą, mielumą. Kuris man leido būti savimi. Juokėsi kartu…

*I want You and I'm hatin' it ..

*Aš kvailė. KVAILĖ. Nes vis dar Tave Dievinu. ♥️

*Don't act like you don't know me. It's still me, I never changed. I'll be here when you come back...And I miss you love.

*Noriu žiūrėti į Jo akis ir jausti padėką pasauliui, kad Jis yra su manimi…
Noriu apkabinti Jį ir jausti laimės šiurpuliukus…
Kai Jis praras meilę gyvenimui… Kai visas pasaulis Jam atrodys didelis ir šlykštus priešas, noriu būti šalia ir Jį nuraminti.
Noriu Jį išklausyti, Jam patarti…
Noriu Juo rūpintis.
Noriu dėl Jo jaudintis.
Noriu laikyti Jo delną savajam ir pamiršti, kad egzistuoja kažkas be mūsų pasaulio…
Noriu būti Jo džiaugsmas ir laimė…

*kodėl mano širdis vis dar negali Tavęs paleisti ?

*Without You there is no me.

*Atsiprašau,kad Tau buvau tokia našta.
Pasistengsiu nebekartoti šios klaidos ir kitam žmogui dovanosiu tai, ko Tu nenorėjai turėti. *

*Su Tavimi susipažinus,išmokau džiaugtis paprastais dalykais.
Tu vienintelis,kuris sugebėjai mane prisijaukinti.
Pakęsti mane.
Stebiuosi Tavimi.
Tikrai,niekam tai dar nebuvo pavykę. Niekas prieš mane ir su manim nekovojo-juoku…
Niekas taip nedžiugino kaip Tu…
Nepalikai manęs,net ir tada kai rodydavau savo “ožius”,kai būdavau pikta,net ir tris dienas iš eilės. Buvau nesukalbama. Bet Tu vistiek manęs nepaleidai.

*The day when I stop loving You,is the day,when I close my eyes forever. *

*Ir man jau nesvarbu,gyvas Tu ar miręs. Ar dar Tavo širdis plaka. Ar dar kvėpuoji.Uždusk jei tik nori. ;*

*Ačiū,Tau,kad buvai mano gyvenimo džiaugsmas…
Ačiū,kad buvai toks paprastas ir nuoširdus…
Ačiū,kad išklausydavai mane…
Ačiū,kad visada stengdavaisi padėti…
Ačiū,kad rūpinaisi manimi…
Ačiū,kad juokdavaisi kartu su manimi…
Ačiū,kad niekada nesistengei manęs įskaudinti ar kitaip užgauti…
Ačiū,kad buvai savimi…
Ačiū,kad norėjai man viso ko geriausio…
Ačiū,kad buvai išskirtinis. ”

*Mano šilčiausi jausmai priklauso tam, kuriam visiškai nusispjaut ant jų. Kuris paniekino tai, kas man buvo viskas.

*Jis išėjo… Pasiėmęs viską. Nepalikęs nieko…

*Ten tiktai mergaitė… Mergaitė su šimtą kartų apgauta širdimi.

*Ji gyvena paskutiniam aukšte,beveik ten,kur saulė.Ji tikriausiai net nežino apie Tave,O Tu jauti jai meilę.

*Jei tik būtum paprašęs,tą akimirką nė nesudvejojus būčiau grįžus pas Tave…

*Nes mano širdis tik Tavo širdį pripažįsta.

*Tas žmogus,dėl kurio JI gyveno-išėjo…
Ne tyliai ir ramiai,bet palikdamas dar gilesnius randus,vis grįždamas ir iš naujo sužeisdamas.

*Gal kada tu pamatysi mano veidą tarp kitų ir tyliai tu sau pasakysi, o juk galėjom dabar būt abu kartu...

*Neverta lieti ašaras dėl to ,kas buvo gražu,bet staiga baigėsi.. Juk taip baigiasi liūdnos pasakos,o aš tikiu kad mano pasaka baigsis su gera pabaiga..

*Geriausias būdas atsikratyti pagundos - jai atsiduoti *~

*Per daug ciniška,kad ramiai klausyčiausi jūsų nuomonės,per daug išdidi,kad siekčiau jūsų dėmesio.Man nusispjaut ant Tavęs,ant Jo,ant Jos,ant moralės,ant žmonių,kurių aš nepažįstu.

*Neleisk, kad kas nors tau būtų viskas, nes vieną dieną Jam išėjus tu nebeturėsi nieko..;*

*Aš būsiu ta, kuri kentės pati... Tačiau privers kentėti ir Tave. Verksi, kaip kadaise verkiau aš... Kentėsi, kaip kadaise kentėjau aš. Žūsi, nes širdis skils pusiau... Tačiau. Visada visada galvosi apie mane. ;*

*Prisiminimas - pats gražiausias jausmas,nes jis išgyventa laiką atkuria iš naujo..

*Man Jūsų gaila, Jūs manęs neturėsit.

*Turiu viską, trūksta tik gyvenimo. ;/*

*Gera mergaitė niekada neiškels tau scenos. Ji nesisvaidys priekaištais. Nepyks. Ir nesikeiks. Ji nerūkys. Nesišlaistys naktimis. Niekada nevėluos ateiti. Ir patiks tavo tėvams. Ji niekada nesuteiks tau skausmo, ir niekada nesuteiks tau laimės..

*Aš kartais būnu abejinga skausmui... O kartais noriu verkti dėl niekų... Aš kartais noriu elgtis taip, kaip liepia protas... O kartais mane nugali širdis pilna jausmų. Taip, aš galiu būti kerštinga,neklausanti, pasikėlus, pikta, nesutramdoma.

*Tik geriausias draugas Tave suras, kai Tau bus negera.. Tik geriausias draugas Tave supras, paguos.. Tik geriausias draugas supras Tave, ir tai kas dedasi Tavo širdy.. TIK GERIAUSIAS DRAUGAS BUS VISADA ŠALIA..

*Nieko neprašau ir nereikia nieko,Nieko nesakau bet širdis prabyla,Viska palikau atmintys su tyla mano akyse,Saule pasiimk lietu pasiliksiu,šiluma dalink man jos nebereikia, Leda savo rankom sukaustyt moku, Nepaklysti kelyje..;[

*Kai norėsi tylėti-aš busiu tyla.. kai norėsi mylėti-aš busiu aistra.. kai norėsi kentėti-aš busiu kančia.. kai norėsi supykti-aš busiu šalia.

*Kartais, kai žmogus sako: "Man viskas gerai" jis tenori, kad pažiūrėtum į jo akis ir tartum "Pasakyk tiesą"...

*Įžeidinėk kiek nori - nekreipsiu dėmesio, bet pasislėpus kampe pravirksiu į pagalvę. Kai paklausi:Kas Nutiko? aš atsakysiu valydamasi ašaras:Atšok!

*Manęs negerbia, nemato mano jausmų, nemoka su manim kalbėtis, nesupranta manęs, nenori girdėti ką aš kalbu, nenori iš viso, kad būčiau šiam pasaulį... Aš pasistengsiu, kad tai įvyktų - mirsiu ir mane pamiršit...


(visOs šiOs frazės yra iš blOg'O (ne manO), ir iš internetO.;}* man jOs įstrigO, tOdėl aš jas parašiau.)
Atgal į viršų Go down
*SunShine*
Admin
*SunShine*


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Miestas : Šilutė

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPen. 04 16, 2010 10:31 am

Kaip visada puikiai rašai
Atgal į viršų Go down
https://kuryboskampelis.forumlt.com
mazhyle

mazhyle


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-04-01

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPen. 04 16, 2010 11:05 am

Belekiokiso gražios mintys
Verčiančios labai susimastyt
Ypač patiko pirmosios dvi
Aj vnž visos ;abai gražios
Ar galėčiau pasiskolinti antra frazę?
Atgal į viršų Go down
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPen. 04 16, 2010 12:28 pm

Ne manO kurtOs mintys - galit bet ką su jOm daryt : )
Atgal į viršų Go down
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyAntr. 04 20, 2010 11:42 am

*Tu išėjai kai jai tavęs reikėjo, o dabar pašhol, nes ji ant tavęs dėjus..Dabar ji kitokia.Gyvena del saves,o ne del kitu.Myli tuos kurie myli ja.. Gerbia tuos kurie gerbia ja..Saugo brangius žmones,nes del ju ji vel atsistojo ant koju,kai viskas griuvo..

*Aš jau mokausi gyventi be Tavęs.

*Skaudžiausia, kad aš niekad nemaniau, jog nemylintį aš taip beprotiškai mylėsiu.

*Viskas lyg sapnas pasibaigs po šios nakties,
Nėra ko verkt ant peties, nėra jokios ateities.

*Ir aš esu įsitikinusi, kad pasaulyje yra tūkstančiai gražesnių šypsenų, nei tavoji. Kad yra labiau šildančių rankų, nei tavosios. Kad yra labiau mylinčių širdžių, nei tavoji. Ir aš žinau, aš jaučiu, kad tu nebuvai tas, kurį pamačius man linktų kojos ir dėl kurio laukčiau suknisto rytojaus.

*Naujas pasaulis. Nauja saulė ir naujos žvaigždės, kurios dalinasi naktiniu dangumi su mėnuliu. Naujas pasaulis be tavo gilių akių ir mano drąsūs žingsniai pirmyn, be tavo deginančių odą prisilietimų. Aš ir vėl kvėpuoju, tik jau ne tavimi. Aš vėl gyvenu, tik jau ne prisiminimais. Aš ir vėl tikiu, tik ne tavo žodžiais. Aš ir vėl šypsausi. Šypsausi ne dėl to pačio, dėl ko šypsodavausi anksčiau… Ne tavo prisilietimas ar švelnus bučinys privertė mane nusišypsoti. Šypsausi net ir ne dėl to, kad galėčiau tave turėti kada panorėjus… Šypsausi, nes man tavęs jau nebereikia.

*Mano lūpos tau melavo. Jos ne tavo, tik pajuokavo.

*Ir aš norėčiau, kad kartais ne tik aš, bet ir mano širdis mokėtų negrįžti ir nekartoti tų pačių klaidų, kad kartais ir ji nenorėtų daugiau tavęs mylėti.

*Tik aš neprižadu, kad Tau išėjus, neprašysiu grįžti…

*šypsokis,rytoj bus dar blogiau.

*Tik man skaudu… Skaudu, nes Jis PAŽADĖJO. Pažadėjo man visada būti kartu. Ir man skaudu, be galo skaudu, nes aš taip pat naiviai Juo ir tikėjau.

*Tavo lūpos pamiršo, kaip tarti mano vardą.

*Ir aš praeisiu taip, lyg nebūčiau kritusi kartu, lyg nebūčiau vakar laikiusi tavo drebančios rankos, praeidama sunaikinsiu visus likučius. Jokių prisiminimų. NEPALIKSIU NIEKO.

*Ei, viskas blogai kai TU išėjai!

*Ir kodėl niekada negali būti taip, kaip tu nori? Kodėl negali turėti to, apie ką svajoji? Kodėl nors kartą negali kas nors nesušikti nuotaikos dieną, kuri rodos jau viena geriausių pastaruoju metu? K O D Ė L ?

*Dabar jau žinai, kodėl būdama su Tavimi visada šypsodavausi? Aš tik norėjau, kad Tu žinotum, jog esu laiminga, kai Tu šalia.

*Ir tik dabar galutinai Tavęs netekus, supratau, kaip man Tavęs reikia.

*Neslėpsiu, Tu mane vilioji, bet tikrai ne tiek, kad pulčiau Tau po kojom.

*Ką Tu turi savyje tokio,kas man neleidžia Tavęs taip lengvai paleisti? Ką Ji turi geresnio,kad taip paprastai dėl Jos mane išbraukei iš savo sąrašų?

*Gali net negrįžti,vėliau vistiek norėsi išeiti.

*Dabar man liko tik nuostabūs,bet netikri žodžiai,mintinai iškalti Tavo žinutėse.

*now listen to me baby,before I love and leave you,they call me heart breaker,I don’t wanna deceive you

*AŠ NAIVI TODĖL, KAD MYLIU TAVE.

*Aš per daug bijau vėl tapti jo nuosavybe,vėl jį beprotiškai įsimylėti. Bijau,kad vėl įskaudins… Bet dievinu paskutinį jo žodį kiekvieną pokalbį,kurį ištaria su tokiu ilgesiu ir rodos net meile.

*Dabar ji nebe ta. Ji tapo pasitikinti savimi ir žinanti ko yra verta iš tiesų. Tu jau nebedrįsti prieiti prie jos ir apkabinti. Nedrįsti pasakyti,kad pasiilgai ir nori susigrąžinti. Ji tau atrodo per daug tobula,kad dar kreiptų dėmesį į tokius kaip tu. Ji tapo laiminga be tavęs. Sunku patikėti,tiesa? Žinoma,ji dar kartais užpavydi kai tu laikai savo glėby kitą merginą,bet pavydi ne dėl to,kad tu jai būtum labai svarbus,pavydi,nes ji tiesiog mergina-mes visos pavydžios,pripratusios būti vienintelėmis,tos kurios valdo vyrų pasauly jiems to net nepastebint. Mūsų nereikia stengtis suprasti, mus reikia mylėti. Ne visi turi tiek drąsos tai padaryti. O tu jos išvis neturėjai.
Ankščiau žiūrėdavau į tave iš apačios,nes buvai aukščiau,buvai kažkuom kitoks. Dabar žiūriu iš viršaus ir negaliu patikėti,kaip žemai nukritai ir kiek daug praradai. reikėjo tik pasakyt,juk žinai koks man buvai brangus,visada būčiau sulaikius tave ir neleidus nukristi.

*Nereikia tavo akių-jos nebemoka spindėti.
Nereikia tavo rankų-jos nebešildo.
Nereikia tavo bučinių-jie tapo banalūs.
Nereikia tavo skambučių-aš nebemėgstu tavo balso.
Nereikia tavo žodžių-jie visvien nei kartą nebuvo nesumeluoti.
Nereikia tavęs-o gal niekada ir nereikėjo?
Gal tik apgaudinėjau save,kad mylėjau?

* Keičiu savo asmeninių narkotikų rūšį,nes nuo Tavęs jau nebelinksta kojos,jau neatsiranda šypsena ir kvailos svajonės,jau galiu nebegalvoti apie Tave kada tik panorėjus. Gal aš pasveikau? Daugiau nebegrįšiu prie to.

*Gali vaidint ką nori,žinau,kad nors slapčiomis kas vakarą dar pagalvoji apie mane.

*Aš žinau… Tu buvai tas vienintelis… Tik Tave pamačius, mano veide atsirasdavo šypsena. Tik Tave apsikabinus, bijodavau kažko netekti. Tik Tave pabučiavus, negalėdavau sustoti. Tik Tave mylint, širdis nerimdavo.

*Man gaila to prabėgusio laiko… Gaila, kad Tavim tikėjau. Juk sakei, kad būsi tas, kuris liks su manimi, kad ir visas pasaulis nusisuktų. Dabar atrodo taip lyg Tu būtum nusisukęs, o visas pasaulis taip ir liko stovėti.

*Ir kam reikia žadėti mergaitei rytojų, jei taip ir nesugebėjai padovanoti šiandienos… ?
Juk mergaitės tokios naivios.

*Kodėl Tu vis dar bijai mane prarasti? Tau nebėra ko bijoti - senai praradai. skaudu Tau? gerai. taip ir turi būti.

*Žinai ką kartais pagalvoju? Kad Tu nevertas mano ašarų… Bet prisiminus Tavo akis ir šypseną, balsą ir kvapą visas mano abejingumas nukeliauja niekais.

*Dabar išnyk. Dink. Nesišypsok, nes Aš žinau, kad neesi laimingas. nieks Tau nesuteikė ir niekada nesuteiks tiek laimės, kiek suteikiau aš.

*Ar Tau skaudu, kai laužau pažadus, kuriais žadejau but kartu? Ar Tau skaudu, kai pasakau, jog Tu melagis ir nebetikiu Tavim? Ar skaudinu atstumdama? Juk skaudu, tiesa? … Tada gerai. Puiku! Nes pats tai užsitarnavai. Juk buvau tik sumautu žaisliuku, kuriuo naudojaisi.. Su kuriuo žaidei!
O dabar man negaila taves. Viska, kad skaudetu Tau! Kad kankintumeisi taip, kaip kankinausi aš.

*
Atgal į viršų Go down
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPen. 05 07, 2010 8:42 am

NaujOs ! ~

* Elgiuos kaip noriu. Rengiuos kaip noriu. Ir man px ką jūs pagalvosit : )
* Kas mano, tas ne Tavo. Pavydėk, kale.
* Sakai rūkai? Bet ar tai blogai. Juk malonumų šioj žemėj ir taip mažai. Sakai geri? Bet ar daug pakeli? Sakai visad laimi? O šykart man ne pirmas esi. Sakai nepamirštamas esi? Bet minioi ištirpsti. Sakai, kad aš graži? Čia gal ir neklysti.;P*
* Kartais besišypsančios lūpos liūdi labiau nei ašarotos akys..
* Atsargiai svajok, nes svajonės išsipildo.
* Norėsiu-gausiu. Negausiu-nereikės.
* Kai kada nebeturėsi dėl ko gyventi,pagalvok,galbūt kažkas gyvena dėl tavęs.
* Išdidumas mus puošia,kupinam iššūkiu gyvenimui ruošia.Mes gražios,gabios,talentingos .Turim viską ko norim,ir esam laimingos.Mums daug kas pavydi,pavydžiais žvilgsniais lydi.Įžūlios.Kerim ir savo verte keliam!
* Bet dabar mano lūpos pamiršo, kaip tarti tavo vardą, o akys pačios drąsiai žiūri į priekį, į ateitį, kurioje tavęs nematyti.
* Gatvėje eiti iškėlus galvą, spjauti ant kitų nuomonės, nebereikšmingų žodžių.
* Tik nesugriauk mano gyvenimo tūkstantąjį kartą.
* Nesigailėkit manęs, kad mano gyvenimas yra sunkus, geriau pavydėkit, kad juo galiu didžiuotis, nes jis mane tiek daug išmokė.
* Su mumis sunku, be mūsų neįmanOma.
* Didysis grožis,slypi paprastume
* Ji tokia kokios visad norėjai. Tokia kokios nesitikėjai sutikti, kurios negali užmiršti.. Ji niekada ir nebuvo Tavo. Tokia, kurios niekad ir nebeturėsi. Nepriklausoma. Nepakartojama.
* Svajok apie mane, Bet manęs nebeatgausi.
* Man visiškai nesvarbu, ką galvoja kiti. Nekenčiu melo, nes tai netikras pasaulis. Nesu šalta- esu paslaptinga.Nesu pasikėlus - bet žinau savo vertę. Žmonės kurie mano parašę man ką nors negražaus mane įžeis..klysta. Jie tik parodo savo netolerantiškumą!
*
Atgal į viršų Go down
daivuošk
Svečias




GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: gražūs žodžiai :)   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* EmptyPir. 06 20, 2011 9:42 am

Nebijau Tavęs. - Tik kūnas dreba Tave pamačius.

Tai, kad esi kitoks - man tavyje patinka labiausiai

-Aš tave myliu! - -Kaip suprast? -Atleisk, klaviatūra pokštauja.

Pradedame susitikinėti su kačiukais, mažiukais, - o baigiame su ožiais, asilais ir mulkiais.

Moteris kaip juodoji skylė vyrams, - išsiurbia protą, nervus ir piniginės turinį.

Aš žinau, kad mes tik draugai - tačiau visada nusišypsau, kai pamatau tavo vardą telefono ekrane

Aš esu atsakingas už tai, ką sakau.. - Ne už tai, ką tu supranti.

Niekas labiau nejuokina,kaip frazė - “viskas,tyliai,nebesijuokiam”.

Ji: Supratau, jog aš tau ne pirma. - Jis: O aš supratau, kad tu paskutinė...

Tobulas vaikinas - tas, kurio visos nori ar tas, kuris nori tik tavęs?

Ji tau patinka, tu jai patinki- - viskas gerai, nustok kurti demotyvacijas ir pradėk gyvent.

-Jūs geriausios draugės ar tiesiog draugės? - -Mes tiesiog geriausios.

-Kaip pas tokią nuostabią merginą nėra vaikino? - -Mirė iš laimės tokią turint.

Mylėk tą, kuris nuoširdus ir mielas. - O ne tą, kuris gražus, bet kvailas.

Aš dievinu tas akimirkas , kai iškeli pavydo sceną ir nesikalbi , o po to tyliai prieini ir pasakai , kad varau tave iš proto

r tik dabar galutinai Tavęs netekus, supratau, kaip man Tavęs reikia.<3

Tu manai, kad mane pakabinai ir galvoji jog taip bus amžinai? Juk aš panele, kitu idealas, šiandien Tu, rytoj Tavo draugelis Wink

Galbūt niekados nebuvau, tokia kokios Tau reikejo. Tačiau dabar būsiu tokia, kokios Tu niekada neturėsi! ;*

Jis gražus, prisiekiu! - Leisk man rasti geresnę nuotrauką..

Jei įsimylėjai 2 vaikinus, lik su antruoju - Nes jei tikrai mylėtum pirmajį, nebūtum įsimylėjusi kito

Vaikinai labiausiai nemėgsta dviejų žodžių: - „Ne“ ir „Gana“.. Nebent juos ištari kartu.

Niekada nesigailėk ką padarei.. - Nes ta akimirka buvo būtent tokia, kokios norėjai.

Tas keistas jausmas, - kai ėjęs gyvenimo keliu kartu su mylimu žmogum, staiga turi eiti vienas..

Apkalba, vadinasi, pavydi, - o jei pavydi, vadinasi, gyvenu gerai.

Viskas visada baigiasi gerai - - jei tai nesibaigia gerai, reiškia, kad tai ne pabaiga.

Sunkiausia išgydyti tą meilę - - kuri užsiplieskė iš pirmo žvilgsnio.

Blogiausias būdas ilgėtis žmogaus - - tai būti kartu su juo ir suprasti, kad jis niekada nebus tavo.

Tikroji meilė . - kai Tau vienodai ką galvoja kiti apie Tave

Visi sako- laimė tave ras! - Tik nesuprantu arba aš gerai slepiuosi, arba ta laimė chujovai ieško

Gyvenimas matuojamas ne įkvėpimų skaičiumi. - Jis matuojamas akimirkomis, kurios privertė sulaikyti kvėpavimą.

Nes vieną dieną - Tau juk nusibos tavo paties ranka ir teks prašyti kitos

Kartais pagalvoji, jog.. - šiuo metu, šia diena, kažkada seniai, viskas buvo kitaip

..bet jau paskutinį kartą - Pabučiavo ir nuėjo sukuždėdamas,kad ją tikrai mylėjo… Smile

~Gal galėtum paskolint žemėlapį? Aš vis pasimetu tavo akyse~

~Aš išmokau, Kad Žmonės Užmirš tai, Ką tu pasakei, Žmonės Užmirš tai, Ką tu padarei, bet Žmonės Niekada Neužmirš, Kaip tu Privertei Juos Jaustis.~

~Ką aš myliu? Galbūt gyvenimą, Bet ne Tave. Kuo aš tikiu? Galbūt svajonėmis, Bet ne Tavim. Kodėl aš verkiu? Galbūt todėl, kad lyja. Bet ne todėl, kad Tavęs neturiu. Bet pripažįstu: Mano gyvenimas, Mano svajonės,Mano sapnai,Mano lietus–Tai TU.~

Leisk Gyventi!.. Atsisėsti ant pasaulio krašto ir paskutinį kartą suskaičiuot žvaigždes.. Leisk mylėti!.. ♥️

Tiesiog einu , su viltimi kad Tave dabar sutiksiu. ♥️

Tu nežinai, koks jausmas manyje gyvena..
Tu nežinai, kodėl aš kartais taip verkiu..
Tu nežinai, kodėl pasaulyje tiek melo..
Nes mano ašaras sukūrei tu..

“Yra legenda apie pauksti,kuris gieda tiktai viena vieninteli karta gyvenime,bet daug graziau nei kas kitas sioje zemeje.Palikes lizda,jis leidziasi ieskoti erskeciu krumo ir neturi ramybes tol,kol suranda.Tada pragysta tarp dygiu saku ir spausdamasis krutine prie ilgiausio,astriausio spyglio,persiveria sirdi.Mirties valanda uzmirses viska,jis gieda taip,kad jam neprilygsta nei vieversys,nei lakstingala.Nepaprasta jo giesme vienintele gyvenime,ir uz ja atiduodama gyvybe.Taciau visas pasaulis klausosi nusciuves,ir Dievas sypsosi danguje.Nes tai,kas geriausia,atitenka per didziausias kancias.Bent taip sako legenda….”(”The thorn birds”)

Prieblanda, aplink tyla… Tavo lūpos, jos jau čia… Prisiglaudžia, nuramina, Vėl užkaitina, vėsina… Tam nėra jokių ribų, Tai lyg jūra be krantų…

Meilė neklausia Tavo vardo, Ir kiek metų nesvarbu… Sustoja ji ties Tavo langu, Ir tyliai sako “Ateinu”…


Priprask, pasaulyje jau taip yra, Kad žmogų nugali aistra. Bet jei jo meilė amžina, Nenugalės jo niekas niekada!!

Tu mano gyvenimo saulė, Tu mano gyvenimo žvaigždėtas dangus, Nieks mūsų išskirti negali, Nes Tu man brangiausias žmogus…

Vėlai, gal antrą nakties, gavau tavo žinutę. Net skrandį sutraukė - juk tarp būsų buvo kone dvi savaitės tylos.. Drebančiom rankom atsakiau į tavo pasisveikinimą - malonu, kad prisiminei. Jis paklausė: "O kaip gali pamiršt"? Aš ir to nesuprantu. Tik kad praėjo jau dvi savaitės..

Jei ji neatitinka tavo idealo, tai ne jos problema

Naktį, prieš miegą, žmonės paprastai galvoja - apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.

Vienas vaikinas manęs paklausė: - -Ką tokio turi jis ko neturiu aš? Aš atsakiau: -Mano širdį…

Jei kada supyksiu, žinok, - jog vienas apkabinimas gali viską pakeisti.

Pykdama ant tavęs už mažus dalykus, - aš tave išbandau, ar būsi pajėgus eiti iki galo.

Meilė kaip narkotikas - vieną kartą paragavęs, negali sustoti.

Ji: Ką darytum, jeigu manęs išvis nebūtų? - Jis: Tada nebūtų ir manęs..

Kiekvieną kartą, kai vaikštome, - Man tai lyg naujas nuotykis būnant kartu

Žmogui reikia eiti ten, kur sunku, - nes kur lengva, gali nueiti kiekvienas.

Žudikės,maniakės,prievart autojos!!! Kur jūs?? Aš čia!! :DDD

Kai kraujas dega, siela nesigaili

Žmogui reikia eiti ten, kur sunku, - nes kur lengva, gali nueiti kiekvienas.

Jei verki, - vadinasi, tavo gyvenimas dar kažko vertas!

Jei sapne pasirodo žmogus - jis tavęs pasiilgo... - Jei taip ,tai tikriausiai tavo sapnuose aš pasirodau kiekvieną naktį...

Ar aš toks seksualus žmogus, - kad gyvenimas mane taip kruša?

Nuo sėkmės iki pralaimėjimo - vienas žingsnis. - Nuo pralaimėjimo iki sėkmės - ilgas kelias.

Atsigulę į lovą, 5% žmonių iškart užmiega, - 15% bando užmigti, likę 80% skaičiuoja kiek valandų miegos, jei užmigs dabar.

Px, viskas bus gerai, - o jei ir nebus, irgi px.

"aš tau atleidžiu" vinimi ant naujo draugo BMW - užrašė mergina sužinojusį apie jo neištikimybę.

Skaistybė - Tai toks moteriškas trūkumas, kurį lengvai pašalina vyriškas privalumas.

Sapnai - Dažniausiai,kai sapnuojame ką gražaus,tai reiškia blogą,o jei baisaus-gerą

Kazkaip keista... - kad sirdis pilna taves, o rankos tuscios.

Gyvenk dar, - kol gali pasiekti visko. Nes yra dar žmonių kurie tave myli.

Mes tiek visko patyrėme ir išgyvenome, - bet susipykome dėl JO.

Principai - kartais užknisa

Tu tokia graži ir nepasiekiama - bet žinau, kad nebūsi mano.

Meilė kai vėjas - tu jos nematai,bet jauti*

Girl : I love you
Boy : I love you too
Girl : Prove it, scream it to the world
Boy : *whispers in ear* I LOVE YOU
Girl : Why'd you whisper it to me?
Boy : Because you are my world!

Mes tik norime pabūti valandėlę vieni.. - Bet visad atsiranda toks žmogus, kuris to nesupranta..

Bendra vyrų ir moterų klaida: netekę originalo - ieškom kopijos:)

girl: do you like me ? boy: no... girl crying. boy: but you never ask me,did i love you. girl: do you love me? boy: no,bye bitch .

Facebook'e turėtų būti santykių statusas - "Aš net nežinau, kas vyksta".

Atsiprašymas ne visada reiškia jog tu klydai - tai tik parodo, kad draugystę vertini labiau, nei savo ego.

I have lost my teddy bear, will U sleep with me tonight?

Skaudžiausia, kai tau priesiekia niekada nepalikt - Bet ima ir išduoda su kita

Niekada nepalikite tų, - kurie jus myli, dėl to, kuris patinka

Kai išsiskiri su mylimu žmogumi - atrodo,kad visos liūdnos dainos apie meilę tinka tau..

Merginoms reikia turtingo vaikino,kalno rūbų t.t - Bet aš kitokia. Man reikia tik tavęs...

-Aš tau patinku? - - Ne. Aš tiesiog tave myliu..

Gal ir nebemyliu, - bet, pamačius tave, vis dar suspurda širdis.

Neklausk, "ar aš tau patinku?". Būk tikras, manęs čia nebūtų, jei būtų kitaip.

Gal niekad ir nebuvai mano svajonių vaikinas, - - užtat dabar Tavęs į NIEKĄ neiškeisčiau!

Dėl tavęs perlipčiau kalnus, perplaukčiau upes. - - O ryt ateisi?, - Nžn, jei nelis ateisiu.

Jis turėtų būti toks, kad Jį pamačius pagalvočiau - kokia turėčiau būti aš, kad Jis būtų mano.

Niekada nebūk su tuo, kuris kažko ieško Tavyje. - Apkabink tą, kuris myli Tave tokią, kokia esi.

________________________________


Negaišk laiko su tuo, kuris nepalaikys tavęs, kai tau to labiausiai reikės..
-

Kartais noriu, kad man ant kaktos būtų užrašyta : Elgtis atsargiai, Man irgi skauda!..
-
Būk tas, kurio man niekas nepakeis. Ir aš būsiu ta, kuri Tau pakeis visas;*
-
Jis : Ar ši vieta tuščia? Ji : Taip, ir ji liks tuščia, net jei tu čia atsisėsi.:
-
Aš nebėgu nuo Tavęs. Aš einu lėtai ir mane žudo tai, kad aš tau nerupiu tiek, kad mane sulaikytum.
-
Nepamiršau, tiesiog žinau, kad Tu nepasiilgai.!
-
Tu sakai mane pamirsai? Jei pamirsai tj kQdel kasdien ieskai kitQse manQ lupu? TQkiu neberasi, gali neieskQt, Taciau nebeziurek ir i manQ , jQs nebe Tau.
-
Neleisk, kad kas nors tau taptų viskuo, nes vieną dieną jam išėjus, tu nebeturėsi nieko
-
Laimė - ne bet koks gyvenimas, o tik gražus ;*
-

Jei tavęs prašys sugrįžti -nesugrįžk. Nes tada , kai tau to reikėjo jis to nevertino.
-
Man nesvarbu ką mano kiti,nesiruošiu dėl jų keistis,ar nebūti savimi.Jie mano gyvenyme neturės jokios įtakos,gal būt niekada manęs nepažins likę su savo nuomonę.
-
Leisk pamiršti visus mus siejančius jausmus praeitį.(Suvaidintus,netikrus..)
-
Net jei dabar skauda, vadinasi, vis dar turiu jausmus. Ir vis dar
-
Meilė - nuostabi gėlė, bet reikia drąsos, kad prieitum ir nuskintum ją nuo bedugnės krašto.
-
Nepasakiau aš Tau myliu, Ir tu man meilės nežadėjai, Bet šianakt man sapnu tyliu Apie Tave praošė vėjai... Ir supratau - Tave myliu, Nors Tu man meilės nežadėjai.
-

*~Princesės nerūko, geria tiktai šampaną ir martini, nešioja ilgas sukneles ir briliantus. Tik mes ne princesės, mes karalienės, kurios rūko plonas cigaretes, geria tai ką nori, nešioja trumpus sijonus ir šypsosi visam pasauliui.*



"Pyp" ir šypsena tavo veide. Draugė- - "Jis?"- "Nee..."-"Nepisk proto..." Very Happy
Esi pavojingas mano sveikatai. - Tave pamačius stoja mano širdis.
Tas sup***as jausmas, - kai nesugebi surasti atitinkamų žodžių draugui paguosti..
Nėra merginų kurios neduoda, - yra tik begalybė neišmanėlių, kurie nemoka prašyti.
Kartais reikia tik vienos šypsenos - ir diena taps nuostabi.
Ak, tie vyrai - ir gyventi su jais sunku, ir nušauti gaila.
Atsiprašymas nieko nekeičia. - Reikia taisyti klaidas, o ne dėl jų atsiprašinėti.
Principai, - didžiausi gyvenimo klaidų kaltininkai..
-Pasimylim? - -Ne, gyvenimas ir taip mane p*sa kiekvieną dieną
Draugė sako: - Tau jis patinka? Tu: - - Eik tu, nusišneki. Pasižiūrėk KOKS JIS BAISUS!!! Nors širdis sako ką kitą...
Vos pripratai prie jausmo, kad tau nerūpi, - o jis ėmė ir nusprendė vėl tau parašyti.
Kai mergina sako „Nesirūpink dėl to“ - tu geriau velniškai susirūpink dėl to.
Per pirmąjį pasimatymą dažniausiai būna taip - nejauku kalbėtis, bendrauti, bet paskui kai įsivažiuoja...
Patys gražiausi dalykai pasaulyje negali būti - vertinami ar liečiami. Jie turi būti jaučiami širdimi.
-Jis parašė BE SMAILŲ. - -Taaaip, tai jau tikrai rimta..
Kad ir kiek tu ją tikinsi, kad esi jai ištikimas - ...ji vis tiek paslapčiom tikrina tavo telefoną.
Radęs meilę - Neužmiršk senos draugystės
Norėjau būti pačia geriausia - nepavyko - Norėjau būti pačia blogiausia - nesugebėjau. Teks būti nepakartojama
Nežadinkite manyje žvėries - jis ir taip neišsimiega…
Šaltų merginų nėra. - Yra tik nesušildytos.
Tu manai, kad tave pamiršau? - Jei taip būtų, tai kiekviena lėta daina man neprimintų akimirkų praleistų drauge
Tikėk tuo, ką darai - ir iš Tavo gyvenimo dings žodis ,,neįmanoma”.
Jei atvirai, aš nežinau kokia tu graži - Nes mano akys taip ir nepajudėjo nuo tavųjų akių
"Tu labai graži" - Išgirsti maloniau realybėje, negu pamatyti 1000XX LIKE
- Tu pikta? -Ne. - - Žiauriai? -Taip.
Nevaidink „Sunkiai pasiekiamos“ - Jei tu ir taip „sunkiai norima“
Jam patinka Ji. Jai patinka Jis. - Visi tai žino, išskyrus juos
Melas, lyg durys - Kad ir kaip tyliai bandai prasmukti, visada sugirgždės.
Kiekvienos moters gyvenime - Buvo žmogus, kurio niekada nepamirš
Abu ilgisi, bet... - Jis galvojo, kad ji nežiūri į jį rimtai - ji, kad jam atsibodo
Vyras, susipažinęs su mergina - iš karto pats sau pasako, ar jis bus su ja, ar tiesiog pažais ir mes.
Žinote kas yra baisiausia? - Ne, tai ne meilė be atsako. Ne draugo išdavystė. Baisiausia - kai verkia mama.
Bijodami tų, kurie nepanašūs į mus - Manome, kad sunaikinimas - geriausia išeitis
Meilė - Yra rimtas psichikos sutrikimas (Peter Hoeg)
Santykių pabaiga - nėra baisiausias dalykas. - Blogiau, kai jie nesibaigia, net ir po pabaigos.
Nepasiekiama mergina - Per šalta, kad išdrįstum prieiti ir per karšta, kad galėtum ją pamiršti
Nepakeičiamų nėra - Yra nepamirštami.
esu ta - esu ta kuri saugo tavo paslaptis esu ta kuri niekada nepamiršo tavęs
Dvejais žodžiais galiu apibendrinti viską, - ką išmokau apie gyvenimą: jis tęsiasi.
Visada gerbiau žmones, - kurie šypsosi net ir tada, kai turi daug priežasčių suklupti.
Mes augame kartu, su amžiumi vis keičiamės, - bet yra vienas dalykas, kuris nesikeis niekada.. Visada iš naujo tave įsimylėsiu
Kai elgiesi su juo gražiai, jis jau sako, kad įsimylėjai. Jei ne, pareiškia, jog esi išdidi. Jei ginčijiesi su juo, išvadina užsispyrusia ožka. Jei tyli,nutaria, kad neturi smegenų. Jei jo nemyli, stengiasi tave užkariauti. Jei jį dievini - palieka♥️

Gal ne rytoj, gal truputėlį vėliau, mes susitiksim, nes dar tikrai ne viską pasakiau. Gal ne rytoj, gal truputėlį vėliau, Tu mane apkabinsi, bet šį kartą stipriau.

Meilė - tai būsena lyg visada būtum girtas.

Man tavo vardą primena dangus Ir mėnesienoj baltos gėlės.Kodėl likimas toks žiaurus ?Tavo jausmus paleido vėjais...

Ateis diena, kai liepsi man pasirinkti - tu ar gyvenimas. Žinoma, aš pasirinksiu gyvenimą... Tu apsisuksi ir nueisi taip ir nesužinojęs, kad mano gyvenimas tai tu..

jis tas dėl kurio einu iš proto ir kuris pasakė žodžius kurie viską sugriovė: aš noriu likti tik draugais. apsisukus ir nebejausdama širdies išbėgu į lauką, kur visos žvaigždės jau spindi vienodai ir mėnulis, kuris man nieko nebereiškia, skirtingai nei su juo..

Ko negalima tūrėti, tam negalima atsispirti..

Aš nebepykstu, - tiesiog padariau išvadas...

Kai kas nors užduoda tau klausimą, į kurį nenori atsakyti, nusišypsok ir paklausk: „O kodėl tu nori tai žinoti?“

Aš esu moteris - aš nežinau, ko noriu - Bet galiu labai supykti, jeigu to negaunu

Laimė - Kai turi gerą lovą ir priežastį joje pasilikti

Visada brangiam žmogui pasakyk myliu - Nes niekada nežinai, kada gali būti per vėlu tai ištarti

-Mam,einu į lauką,įkvėpsiu gryno oro. - -Gerai,tik pasakyk tam savo grynam orui,jog namuose turi būti 23h.

Jis tave ignoruoja, - nors širdyje jis trokšta, bent menkučio tavo prisilietimo

"Labas, pažįstami?" - Nuo to viskas ir prasideda...

Nebijau Tavęs. - Tik kūnas dreba Tave pamačius.

„Negražu, kai mergina keikiasi“ - -Tipo, kai vaikinas keikiasi, tai skamba kaip Bacho simfonija

„Nesinervink“ - Dar labiau sunervinantis žodis

Būk savimi - ir tegul pasiunta tie, kuriems tai nepatinka

-O, mažute, labas! - - Mažutis pas tave kelnėse, o aš Daivutė.

Dažniausiai įsimylime tuos, - kurių negalime turėti...

Iško padarytos mielos mergaitės?Iš cukraus,vanilės - Iš ko padaryti mieli berniukai?Iš sraigių, varlyčių ir šunų uodegyčių.

Žinai, šiąnakt sapnavau TAVE. Ir sapne aš jaučiausi laiminga. Be galo. Atsibudus ryte prisiminiau viską, kas su tavimi susiję. Ką gero ir ką blogo su tavimi patyriau. Ir vis dėlto tai, kas buvo gera paemė viršų. Gal todėl, jog vis dar myliu. Gal dėl to, jog pasiilgau. O gal tiesiog dėl visko. Dėl to, kad esi man sukurtas. Esi man per daug reikalingas, jog pamirščiau. Kartais savimi net stebiuosi kai pati pagaunu save galvojant apie tave. O galvoju gan dažnai ir tai mane trikdo. Juk sakiau, jog pamiršiu, jog nereikalingas esi. Klydau.. Ir gan smarkiai. Aš taip pasiilgstu to laiko, kai aplinkiniai nuolat klausinėdavo, kodėl esu tokia laiminga. O aš negalėdavau atsakyti. Juk priežasčių tam lyg ir nebuvo, bet tiesiog negalėdavau liautis šypsotis. Man buvo gera. Buvo gera žinot, kad ir net tada kai nesi šalia, esi mano. Galvoji apie mane. Nori būt šalia. Aš to neįvertinau.. Gailiuosi. Ir jei galėčiau atsukti laiką atgal - atsukčiau. Jei galėčiau visą tavo skausmą pasiimti - pasiimčiau. Jei tada būčiau galėjus mylėti Tave - mylėčiau. Iš visos širdies. Mylėčiau taip kaip pamilau praradus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*   GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}* Empty

Atgal į viršų Go down
 
GražiOs mintys, frazeOlOgizmai... :}*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kurybos Kampelis :: Kūrybos kampelis :: Rašymo kampelis-
Pereiti į: