Kurybos Kampelis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumas skirtas tam, kad galetum įdėti ir išklausyti nuomonę apie savo kurinius, eileraščius ir t.t..
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Top posters
*SunShine*
pasimečiau.** Vote_lcappasimečiau.** Voting_barpasimečiau.** Vote_rcap 
Rūtukaš.♥#~
pasimečiau.** Vote_lcappasimečiau.** Voting_barpasimečiau.** Vote_rcap 
mazhyle
pasimečiau.** Vote_lcappasimečiau.** Voting_barpasimečiau.** Vote_rcap 
†Fenomenali.
pasimečiau.** Vote_lcappasimečiau.** Voting_barpasimečiau.** Vote_rcap 
Dainius
pasimečiau.** Vote_lcappasimečiau.** Voting_barpasimečiau.** Vote_rcap 
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 pasimečiau.**

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

pasimečiau.** Empty
RašytiTemos pavadinimas: pasimečiau.**   pasimečiau.** EmptyŠt. 05 08, 2010 3:38 pm

Kurį rinktis? tą, kuris su manimi daug sykių elgėsi kaip su šiukšle, bet kurį visdėlto labai myliu...
ar tą, kuris mane MYLI. kuris mane mieliausiais žodžiais vadina. kuris man tikrai labai patinka, bet su kuriuo būdama negalėsiu nesiilgėti to kito . ;/ pasiklydau... ; ( Visalaik aš, prisidirbt sugebu.. ;/ Nekenčiu gyvenimo, kartais.. Sunku, gyventi. man skaudu… Skaudu, nes Jis PAŽADĖJO. Pažadėjo man visada būti kartu. Ir man skaudu, be galo skaudu, nes aš taip pat naiviai Juo ir tikėjau. Dabar man liko tik nuostabūs,bet netikri žodžiai,mintinai iškalti Tavo žinutėse.Aš per daug bijau vėl tapti jo nuosavybe,vėl jį beprotiškai įsimylėti. Bijau,kad vėl įskaudins… Bet dievinu paskutinį jo žodį kiekvieną pokalbį,kurį ištaria su tokiu ilgesiu ir rodos net meile.
Atgal į viršų Go down
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

pasimečiau.** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasimečiau.**   pasimečiau.** EmptyPir. 05 10, 2010 8:33 am

Skaudu. Žinoti, kad mano viena iš geriausių draugių draugauja su JUO. nors jis elgėsi, su manimi tarytum su šiukšle, bet vistiek...Skaudu! ;/ reikia pasirinkti, tą , kuris gal tikrai myli.. Nuo kurio sms tirpstu. Bet bijau, kad nesugebėsiu pamiršti to kito. ;/ Man jie abu žiaurei patinka. ;x Bet pasirinksiu, tą , kuris gal tikrai myli. Būsiu laiminga su juo. : ) Ehh, šiandien smagiai su juo buvom. jaučiu,kad man jis tikrai labai labai patinka.. bet visdėlto...
Krč, negaliuu. Kartais taip užknisa tas gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
Rūtukaš.♥#~

Rūtukaš.♥#~


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-16
Age : 26
Miestas : Šilutė

pasimečiau.** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasimečiau.**   pasimečiau.** EmptyKv. 05 13, 2010 11:31 am

ir keistai yra gyventi. vieną myli, bet parinies dėl kito.
echh, ar čia teisybė?
Atgal į viršų Go down
*SunShine*
Admin
*SunShine*


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Miestas : Šilutė

pasimečiau.** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasimečiau.**   pasimečiau.** EmptyŠt. 05 15, 2010 10:13 am

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
https://kuryboskampelis.forumlt.com
Sponsored content





pasimečiau.** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasimečiau.**   pasimečiau.** Empty

Atgal į viršų Go down
 
pasimečiau.**
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kurybos Kampelis :: Kūrybos kampelis :: Rašymo kampelis-
Pereiti į: